Informujte sa na čísle -
+421 907 586 739

Transakcia
Typ nehnuteľnosti
Krajina
Kraj
Okres
Obec


PREDAJ 9 - izbový dom Šurany. ID 11

Cena: 155 000 €
Rozloha: 850,00 m2
Transakcia: Predaj
Typ nehnuteľnosti: Rodinné domy a vily
Krajina: Slovakia
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Šurany

Popis nehnuteľnosti

Vaše bývanie s reality PreFiDom.

Na predaj je veľký 9 – izbový rodinný dom v meste Šurany. Výmera pozemku je 853 m2. RD bol postavený v roku 1980 ( rekonštrukcia v.r. 2000 ) a pristavená časť postavená v roku 2000. Dispozične  je dom riešený : 1.časť domu so samostatným vchodom, kde sa nachádza 5 x izba, 1 x veľká obývačka s kuchyňou, kúpeľňa, 2 x WC, špajza, vchod do pivnice, garáž. 2. časť domu tiež so samostatným vchodom, kde sa nachádza 3 x izba, kúpeľňa, WC, špajza, dvoj garáž. RD má dve veľké vonkajšie terasy. Zavedené sú IS : elektrina, mestská voda, plyn, kanalizácia. Vykurovanie je zabezpečené ústredné – plynové v obidvoch častiach samostatne, tiež meranie vody a elektriny.  Vymenené boli plastové okná .Stavba je postavená s kvádru a pálenej tehly. Celý dom je podpivničený, kde priestory sa dajú využiť tiež na bývanie. Na pozemku sa nachádza klenbová pivnica, zastrešená terasa. Nehnuteľnosť je možné financovať HÚ. Objekt je vhodný na bývanie, ale aj na podnikateľské účely.

 

 

V cene sú zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja, alebo kúpy nehnuteľnosti. Poskytneme Vám informácie o financovaní nehnuteľnosti a možnosti získania úveru, kompletne vypracujeme a porovnáme ponuky všetkých bánk.


REALITNÁ KANCELÁRIA

PreFiDom, s.r.o., Hasičská 9, 94201 Šurany

Nájdete nás za VÚB bankou na 1.posch.

Obhliadky a všetky informácie o nehnuteľnostiach

Vám poskytneme na tel. č. 0907 586 739, 0904 693 831

Fotogaléria
Spýtať sa viac o ponuke
Meno a priezvisko *
Tel. *
Email
Oboznámil som sa so zásadami ochrany osobných údajov. *

* Polia označené hviezdičkou sú povinné

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam